Kari TDK

Félév: 2013. ősz
Jutalom Név Cím Konzulensek Kiírás Beszámoló
1. helyezés Molnár Vince, Segesdi Dániel Múlt és jövő: Új algoritmusok lineáris temporális tulajdonságok szaturáció-alapú modellellenőrzésére PetriDotNet Beszámoló
1. helyezés Semeráth Oszkár, Barta Ágnes Szakterület-specifikus nyelvek konzisztencia ellenőrzése Beszámoló
1. helyezés Szárnyas Gábor Inkrementális gráf lekérdezések a felhőben Szuperskálázható modellezés Beszámoló
2. helyezés Cseppentő Lajos Szimbolikus végrehajtást használó tesztgeneráló eszközök egységes összehasonlítása Micskei Zoltán Imre
2. helyezés Debreceni Csaba Automatikus absztrakció a modellvezérelt fejlesztésben
3. helyezés Nádudvari György Intelligens adatfeldolgozás és -elemzés modell alapú támogatása Gönczy László
3. helyezés Nagy András Szabolcs, Nagy András SzabolcsFöldényi Miklós Nagyhatékonyságú tervezési tér bejárás modellvezérelt technikákkal Beszámoló
Jutalom Urbán Balázs, Hartwig János Szabályalapú diagnosztika üzleti folyamat vezérelt rendszerekben Gönczy László Beszámoló
Félév: 2012. ősz
Jutalom Név Cím Konzulensek Kiírás Beszámoló
1. helyezés Búr Márton MATLAB-SIMULINK rendszerek modell-alapú validációja Beszámoló
1. helyezés Hajdu Ákos, Mártonka Zoltán Diszkrét dinamikus rendszerek viselkedésének felderítése ellenpélda-alapú absztrakció finomítás (CEGAR) segítségével Beszámoló
1. helyezés Tóth Tamás Valósidejű biztonságkritikus rendszerek k-indukció alapú verifikációja Beszámoló
2. helyezés Csikós Donát Nagy szoftverinfrastruktúra feletti inkrementális modell-analízis
2. helyezés Jeszenszky Balázs Dávid Automatikus kódgenerálás helyességének ellenőrzése Majzik István Beszámoló
2. helyezés Molnár Vince Szaturáció alapú modellellenőrzés lineáris idejű tulajdonságokhoz Beszámoló
Félév: 2011. ősz
Jutalom Név Cím Konzulensek Kiírás Beszámoló
1. helyezés Darvas Dániel, Jámbor Attila Komplex rendszerek modellezése és verifikációja PetriDotNet Beszámoló
1. helyezés Dávid István Modellalapú fejlesztési módszer komplex események feldolgozásához Gönczy László Modellalapú módszer komplex események feldolgozásához Beszámoló
1. helyezés Horányi Gergő Monitorok automatikus szintézise elosztott beágyazott rendszerek futásidőbeli verifikációjához Majzik István Beszámoló
2. helyezés Semeráth Oszkár Modelltranszformációk helyességellenőrzése formák analízisével Varró Dániel Beszámoló
3. helyezés Tasi Katalin Informatikai modellépítés interaktív támogatása Pataricza András Beszámoló
Félév: 2010. ősz
Jutalom Név Cím Konzulensek Kiírás Beszámoló
1. helyezés Darvas Dániel Szaturáció alapú automatikus modellellenőrző fejlesztése aszinkron rendszerekhez PetriDotNet Beszámoló
1. helyezés Salánki Ágnes Virtualizált környezetek platformszintű teljesítménymenedzsmentje Kocsis Imre
2. helyezés Horányi Gergő, Jeszenszky Balá... Elosztott beágyazott rendszerek formális modellek alapján történő fejlesztése paraméterezhető kódgenerálás segítségével Majzik István Beszámoló
2. helyezés Izsó Benedek Szoftver modellek követelmény-verifikációjának támogatása ontológiák segítségével Beszámoló
2. helyezés Jámbor Attila, Szabó Tamás Aszinkron rendszerek modellellenőrzése párhuzamos technikákkal Beszámoló
Félév: 2009. ősz
Jutalom Név Cím Konzulensek Kiírás Beszámoló
1. helyezés Fejes Endre Java programok hívási gráf alapú vizsgálata Majzik István Beszámoló
1. helyezés Izsó Benedek Szakterület specifikus mérnöki modellek ontológia alapú ellenőrzése Beszámoló
Jutalom Dávid István Testreszabható modelltranszformációk Gönczy László Beszámoló