Újabb SecureChange ATM workshop Rómában

A SecureChange EU kutatási projekt harmadik munkacsoportja által kidolgozott követelménykezelési módszertan egyik végső ipari tesztje zajlott szeptember 23-án Rómában.

Az előző alkalomhoz hasonlóan a DeepBlue consulting&research látta vendégül a projekt légiirányítási (ATM) esettanulmányával foglalkozókat római irodájában, akik légiirányító és légibiztonsági ipari szakértők előtt mutatták be a projekt releváns eredményeit. A bemutatott prototípusok között szerepel a WP3 munkacsoport SeCMER eszköze is, amely csoportunk EMF-IncQuery technológiáján alapul. Az ipari visszajelzések gyűjtését célzó validációs esemény interaktív programja számos értékes tapasztalatot szolgáltatott. A korábbi hasonló rendezvényhez hasonlóan tanszékünket Bergmann Gábor képviselte.