Sikeres "Kritikus infrastruktúrák hibatűrése és optimalizálása" BME-NKE workshop

speakers

Az NKE-BME "Okos város-okos kormányzat" műhely munkájának keretében a kutatócsoportunk által megszervezett "Kritikus infrastruktúrák hibatűrése és optimalizálása"  workshop sikeresen lezajlott. Hazai és nemzetközi kutatók mutatták be eredményeiket és aktuális kutatásaikat többek közt az infrastruktúrák védelme, anomáliadetektálás, "social engineering" és tudatoság,  felhőalapú szolgáltatások titkosított használata, valamint teljesítménymodellezés, -elemzés, és kapacitástervezés témájában. Olaszországból Prof. Andrea Bondavalli  és Prof. Roberto Baldoni voltak vendégeink. A Nemzeti Közszolgálati Egyetemet Prof. Gazdag Ferenc és Deák Veronika képviselték előadásaikkal, míg a MAVIR-ból Gazdag Ferenc beszélt a energiaellátás itthoni helyzetéről. Egyetemünket a CrySyS Labtól Ládi Gergő, továbbá kutatócsoportunból Gönczy László, Kocsis Imre és Klenik Attila képviselték.

MAVIRItalian speakersProf. Andras Pataricza